HABER/DUYURU

Neden Filo Kiralama?

Neden Filo Kiralama?
07.10.2022

Firmaların günümüzde en temel gereksinimlerinden biri araç kiralamadır. Araç Kiralama’da en önemli unsur ise güven ve kaliteli hizmet almaktır. İşte tam olarak bu noktada “filo kiralama ankara” denildiğinde akla gelen ilk firmalardan biri Tekno Filo Kiralamadır. Firmalar araç kiralama ihtiyacı duyduğunda ister bir araç isterlerse daha fazla aracı aylık ve daha fazla sürelerde hatta yıllık olmak üzere tüm ihtiyaçlarını Tekno Filo Kiralamada giderebilmektedir.

 

 

Kurumsal firmalar, şirketler, kamu kurum ve kuruluşları araç ihtiyaçlarını daha kısa sürede ve daha az maliyetle gidermek için araç satın almak yerine araç kiralamayı tercih etmektedirler. Araç satın almak, araç kiralamaya kıyasla firmalara ciddi bir maddi yük ve işgücü kaybı getirmektedir. Tekno Filo Kiralama kiralama süresi boyunca tüm bu operasyonel faaliyetleri firmalar yerine yürütmektedir. Bunlar muayene, sigorta, bakım-onarım, lastik, trafik cezaları ve otoyol geçişleridir.

 

 

Ticaretin temel kurallarından biri bir ürünü temin ederken adedini fazla alarak ürünün maliyetini düşürmektir. İşte bu noktada filo kiralamada aynı mantığa dayanmaktadır. Birden fazla aracı değişik ay ve sürelerde kiralamak firmalara ciddi mali avantajlar sağlamaktadır. Ek olarak firmalar araç kiralamada çeşitli vergi avantajları sağlamaktadır.

Test

Form Gönderimi

Tamam

  • Ücretsiz Teslimat
  • Navigasyon
  • Yol Yardımı
  • Bebek Koltuğu
  • Full Kasko