HABER/DUYURU

Neden Tekno Filo Kiralama?

Neden Tekno Filo Kiralama?
26.10.2022

Firmanız için araç kiralamak en avantajlı seçenek. Peki araç kiralama yapmadan önce kiralama yapılacak firmada nelere dikkat edilmeli?

 

Araç Kiralamadan önce kiralayacığınız firmada bazı hususlara dikkat etmeli ve sorular sormanız gerekmektedir. Aksi durumda şirketinize avantaj sağlaması için tercih ettiğiniz araç kiralama deneyimi büyük bir hayal kırıklığı ile sonuçlanabilir. Bu sorulara birlikte bakalım!

 

Dikkat edilmesi gereken en önemli husus araç kiralama şirketinin kurumsal olup olmadığı ve sektörde kaç yıldır hizmet verdiğidir. Tekno Filo Kiralama 11 yıllık tecrübesi ile kurumsal kiralama yapmaktadır.

 

Araç Kiralama şirketinin geniş ve yeni bir araç filosuna sahip olması önemli olan bir diğer husustur. İhtiyaçlarınız değiştiğinde, araç kiralama firmasının sözleşmeniz fesih olmadan size çeşitli seçenekler sunması istisnai durumlarda mağdur olmanızın önüne geçecektir. Tekno Filo Kiralama binek, ticari, SUV ve arazi sınıfı başta olmak üzere her türlü aracı filosunda barındırmaktadır.

 

Araçların bakımlı ve yeni olması, kiralama boyunca yaşanabilecek risk faktörlerini minimize etmektedir. Kiralama süresinde yaşanabilecek kaza ve arıza durumlarında ise kiralama firmasının 7/24 müşterilerine destek olması gerekmektedir. Tekno Filo Kiralama, araçlarını her zaman bakımlı ve sıfır kondisyonunda tutuyor ve herhangi bir olumsuz durumda ise 7/24 destek sağlıyor.

 

Ek olarak Tekno Filo Kiralama esnek ve kolay ödeme imkanları, araç takip sistemleri, kasko ve sigortalar, muayene, trafik ceza yönetimi, HGS takibi, yol yardımı ve lastik değişimi olmak üzere birçok hizmeti müşterilerine sağlamaktadır.

Test

Form Gönderimi

Tamam

  • Ücretsiz Teslimat
  • Navigasyon
  • Yol Yardımı
  • Bebek Koltuğu
  • Full Kasko