KİRALAMA KOŞULLARI

SÜRÜCÜ BİLGİLERİ:

Tüm araçlarımız Rent a Car Kaskoludur ve rent a car kaskosu fiyatlara dahildir. Kiralayacağınız aracı sözleşmede belirtilen kişiler tarafından kullanabilir. 3. kişiler tarafından aracın kullanılması halinde meydana gelebilecek hasarlarda, hiçbir hasar güvencesi geçerli değildir.

İLAVE SÜRÜCÜ:
Kiracı dışında aracın başkası tarafından kullanılabilmesi ancak sürücü belgesi ve kullanım yaşı kurallarına uygun sürücülerin geçerli kimlik ve ehliyetlerinin sözleşmeye kaydı ile mümkündür.


EHLİYET VE YAŞ:
Binek grubu otoları en az 1 yıllık ehliyete sahip ve 23 yaşındaki, ticari grup otoları en az 2 yıllık ehliyete sahip ve 25 yaşındaki kişiler kiralayabilir.

KİRALAMA SÜRESİ:
En az 30 gündür. Daha uzun süreli araç kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır.

 

FİYATLAR:
Fiyatlara bakım,yazlık-kışlık lastik,yılda bir kez kuaför, kasko ve üçüncü şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları çerçevesinde ) sigorta garantisi dahil, aksi belirtilmedikçe katma değer vergisi (KDV) hariçtir. Yakıt kiralayana aittir.


SİGORTA:
Sektörün önde gelen sigorta şirketlerinin teminatı altında bulunan poliçe sistemimize göre şirketimizden kiralayacağınız tüm araçlar ve sürücüleri, kasko ve zorunlu trafik poliçelerine ek olarak, Ferdi Kaza ve İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası da dahil olmak üzere 4 geniş teminatlı poliçe ile tam korumalı teminat altına alınmıştır ve bu tür sigortalar fiyatlarımıza dahildir ek bir ücret söz konusu değildir. 1500 TL ye kadar olan tüm hasarlar sigorta kapsamı dışındadır.


Kaza Veya Çalınma Durumu:
Herhangi bir kaza veya aracın çalınması durumunda, aracın yeri değiştirilmeden en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurularak kaza, hırsızlık ve alkol tespiti raporları alınmalıdır. Aksi halde tüm sigortalar geçersiz sayılarak meydana gelen her türlü zarar, 3.şahıslara verilen maddi ve manevi kayıpları da içermek üzere kiracıdan tahsil edilir.Daha fazla bilgi için ofisimizden bilgi alabilirsiniz. Kaza durumunda araçın serviste kaldığı günler iş kaybı olduğundan dolayı gün yatma bedeli uygulanmaktadır.

TRAFİK CEZALARI
Trafik yasalarına uyulmamasından doğacak her türlü sorumluluk ve maddi ceza kiracıya aittir. Araçların herhangi bir nedenle resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman, sözleşme süresi içerisinde kabul edilir.

Yakıt ve Kilometre Politikası
Araçlar müşteriye benzin göstergesi nasıl verildiyse o şekilde tekrar teslim alınır. Aylık kilometre sınırı araç grubuna göre 3500 veya 4000 KM'dir. KM aşımları ekstra ücretlendirilir. Ayrıntılı bilgiyi ofisimizden alabilirsiniz.

Test

Form Gönderimi

Tamam

  • Ücretsiz Teslimat
  • Navigasyon
  • Yol Yardımı
  • Bebek Koltuğu
  • Full Kasko